Päevalille 4 paarismaja

Hinnad alates

184900 €
Tube 4
Üldpind 136,7
Korruseid 2
Ehitusaasta 2017
Omandivorm Korteriomand
Energiamärgis B

Suurepärase planeeringuga kahepereelamu Ülenurme alevikus!

Tutvustus

Tegemist on kahekorruselise kahepereelamuga, mille suurimaks eeliseks on läbimõeldud ruumilahendus ja soodsad küttekulud. Mõlemal majaosal on notariaalse kasutuskorraga määratud mõistliku suurusega hooviosa (ca 500 m2 elamu kohta). Elamu asub hinnatud asukohaga Ülenurme alevikus ning sobib ideaalselt lastega peredele, kuna vahetus läheduses on Ülenurme Gümnaasium ja Ülenurme Algkool ning lasteaiad.

Hoone

Ehitus on teostatud parimal ajal – maist detsembrini, mis tagab kõrget ehituskvaliteeti. Elamu on rajatud lintvundamendile ning seinad Aeroc väikeplokkidest. Vahe- ja katuslaeks on raudbetoonõõnespaneelid. Fassaadilahendus sisaldab õhekrohvi ning aktsenti lisavad söehallid kirjukivikrohvi elemendid. Katusekatteks on kivipuistega rullmaterjal.

Küttelahendus ja ventilatsioon

Elamuid köetakse ja soe vesi saadakse väga säästliku maasoojuspumbaga. Nii esimesel kui teisel korrusel on põrandaküte. Hea sisekliima tagab kõrge efektiivsusega soojustagastusega sundventilatsioonisüsteem.

Piirkond

Elamu sobib ideaalselt perele, kes hindab rahulikku ja rohelist elukeskkonda, kuid samas naudib kõiki hüvesid, mida Tartu linn ja Ülenurme alevik suudab pakkuda. Tartu linnapiir vaid 4 km kaugusel (5 minutit autosõitu). Ülenurme alevikus on olemas kõik eluks vajalik- Ülenurme Gümnaasium, uus Ülenurme Algkool, lasteaiad, kauplus, hea bussiühendus linnaga, suurepärased sportimise ja vabaajaveetmise võimalused ning palju rohelust ja vaikust.

Naabruskond on äärmiselt tore ja kokkuhoidev. Ümbruskonna tänavad on valgustatud ning rajamisel on ka Kaasiku tänavale uus kergliiklustee. Lähim toidupood Konsum asub ca 500 m eemal. Lähimad koolid Ülenurme Gümnaasium või sügisest avatav Ülenurme Algkool asuvad kõigest 200 m eemal. Lähimad lasteaiad 1 km raadiuses ja ühistranspordi peatus asub majast 300 meetri kaugusel.

Küsi lisainfot